28.03.2017
Ankara /   28°C

11 Ocak 2017 - 12:57
MÜFTÜ’DEN EL-BAB’TA YARALANAN ASKERE ZİYARET
Kırıkhan İlçe Müftüsü Mekki SOLMAZ beraberinde Beyazıd Bestami Yatılı Kur’an Kursu Öğreticileri ve hafız öğrencilerinden birkaç kişi ile El Bab'ta Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından düzenlenen operasyonlarda yaralanan Kırıkhan’lı hemşerimiz Uzman Çavuş Doğan Gürlek’i Kırıkhan Devlet Hastanesinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
MÜFTÜ’DEN EL-BAB’TA YARALANAN ASKERE ZİYARET

MÜFTÜ’DEN EL-BAB’TA YARALANAN ASKERE ZİYARET

Kırıkhan İlçe Müftüsü Mekki SOLMAZ beraberinde Beyazıd Bestami Yatılı Kur’an Kursu Öğreticileri ve hafız öğrencilerinden birkaç kişi ile  El Bab'ta Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından düzenlenen operasyonlarda yaralanan Kırıkhan’lı hemşerimiz Uzman Çavuş Doğan Gürlek’i Kırıkhan Devlet Hastanesinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretlerinde İlçe Müftümüz Mekki SOLMAZ yaralı askere geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Müftü SOLMAZ; “Tüm güvenlik güçlerimize görevlerinde başarılar dilerim, Rabbim yardımcıları olsun. Bizler dualarımız ile onlarla beraberiz, her bir şehid haberi alınca canımız yanıyor, Rabbim başta güvenlik güçlerimizi ve tüm vatandaşlarımızı terör belasından korusun.

Artık yolun sonuna geldik. Bizim birlik ve beraberliğimiz düşmanlarımızı kahrediyor. Bu birlik ve beraberlik ruhu bizde oldukça hiç kimse bize zarar veremez. Dün Çanakkale’de bu ruh vardı, Kurtuluş Savaşında bu ruh vardı ve Rabbime hamd olsun ki aynı ruh 15 Temmuzda da yine sahnede idi. Onlar istemese de Rabbim nurunu tamamlayacaktır. Bu bağlamda şahadet şerbeti içen tüm şehitlerimize rahmet, yaralı gazilerimize de acil şifalar dilerim.” dedi.  İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.